Dbam o środowisko ? wybieram ekogroszek! Z całą pewnością coraz intensywniej zajmuje nas temat ekologii, bowiem coraz bardziej zależy nam na ocaleniu wyjątkowych walorów środowiska naturalnego. Czy paliwa stałe można spala�
„Słoneczne” ciepło dzięki aluminiumObecnie tak bardzo brakuje nam promieni słońca. Dlatego warto zakupić grzejnik, który wytwarza ciepło zbliżone do promieniowania słonecznego. Dzięki zastosowaniu w nim płyty promieniu
Elektroodpady – dlaczego recykling elektrośmieci jest tak ważny?Jak wynika z szacunków Organizacji Narodów Zjednoczonych, każdego roku jako ludzkość wytwarzamy średnio 50 mln ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronic
Przeciwdziałanie zmianom klimatu, walka z zanieczyszczeniem środowiska i konieczność ograniczenia nadmiernego zużycia różnych zasobów to jedne z największych współczesnych wyzwań. Problemy te wymagają działań o globalne
21 czerwca 2013 roku w siedzibie firmy Unilever w Warszawie odbył się finał konkursu ?Create Better Future? skierowanego do organizacji studenckich. Wydarzeniem towarzyszącym były warsztaty poświęcone zagadnieniu zrównoważone
Działania proekologiczne, które 3M podejmuje od wielu lat, to nie tylko odpowiedzialne podejście do procesów produkcyjnych. Realizowanie zasad zrównoważonego rozwoju firma zaczyna od działań wewnętrznych i ed
Niemal 40 tys. dzieci dowiedziało się, czym jest energia elektryczna oraz jak bezpiecznie należy z niej korzystać podczas drugiej już edycji edukacyjnego projektu „Planeta Energii”, który właśnie dobiegł końca. Ko
Informacja prasowaWarszawa, 28 maja 2019 r.Bieganie to nie tylko sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Korzystnie wpływa ono na nasz organizm, poprawia kondycję i samopoczucie. Co jednak, jeśli powiemy, że biegając możes
Kiedy w domu pojawia si? dziecko, okazuje si?, ?e lista rzeczy niezb?dnych do szcz??cia malucha nie ma ko?ca. Coraz cz??ciej rodzice s? jednak negatywnie nastawieni wobec nachalnego i wszechobecnego nurtu konsumpcjonizmu. W odpowi
22 marca 2013 r. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. zawarł umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o współpracę przy współfinansowaniu przedsięwzięć w ramach programu ?Efektywne wykorzystanie